İstanbul hava durumu °C
11-06-2015
Turan ESER

Turan ESER

CHP, AKP ve RTE'yi KURTARACAK MI?
turaneser@gmail.com

Baykal RTE'yi Siirt'ten başımıza taşıdı. Şimdi seçim yenilgisiden çıkış arayan Sarayın Sultanı ile Baykal görüşmesi nasıl okunmalı?

Baykal'ın CHP bilgisi ile RTR ile görüşmesi, sarayı muhattap aldığını gösterir. 3 gündür kayıp Adam'ı dışarı çıkarmanın Anahtarı oldunuz..

Oy isterken halka "oy verin gitsinler" diyorsunuz, sonra kendiniz tıpış tıpış Kaçak dediğiniz, "diktatör" dediğini RTE'yi ve AKP'yi göndermemek için, ayağına gidiyorsunuz! CHP AK-Sarayı Baykal görüşmesi ile meşrulaştırmıştır.

Siz bilmiyor musunuz? Baykal'dan solcu-sosyal demokrat, Baykal'ı CHP'den de sosyal demokrat parti olmaz. Baykal'ın halen CHP'de olması manidar değil mi?
Baykal -RTE buluşması "İktidarda kalamazsak mahvoluruz' imasında bulunan Arınç'ı doğruluyor. İktidarda kalmak için, kasetini salladığını adamı ve partiye muhtaç kalmış. CHP-AKP görüşmenin kendisi bile, CHP'nin seçim öncesi sözlerine ve vaatlerine aykırıdır. Bu görüşme aynı zamanda HDP'nin başarısına karşı bu kirli ittifaktır.

Halka "oy verin gitsinler" demesi kolay da, niye bırakmıyorsun da gönderelim kardeşim ? Mecbur musun Baykal ve CHP ile RTE'ye koltuk değneği olmaya ?

Baykal ve RTE görüşmesinde İkili koalisyon var; 
1- RTE ve Baykal koalisyonu 
2- AKP ve CHP koalisyonu
ÇAĞRIM
Vicdanı solun değerlerine solmamış CHP milletvekilleri gereğini yapmalıdır. RTE ve Baykal buluşması ile AKP'yi kurtarmaya seyirci kalmamalıdır. 

Bu makale 1244 defa okunmuştur.
MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUMWarning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/onemsoft): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/akdenizgazete/public_html/include/right-block-one.php on line 28
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Erken Seçimde oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?

2.3%

27.1%

36.1%

7.5%

18%

3%

6%

counter create hit